Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Múzeum Revúca
 
 

Prehlásenie o prístupnosti

    Webové sídlo mesta Revúca (www.revuca.sk) a Múzea Prvého slovenského gymnázia (muzeum.revuca.sk) sa v čo najväčšej miere snaží o dodržiavanie platnej legislatívy v oblasti prístupnosti webových stránok, a to najmä zákona 275/2006 Z. z. o informačných systémoch verejnej správy v znení neskorších predpisov a platného výnosu Ministerstva financií SR o štandardoch informačných systémov verejnej správy.

     Mesto a Múzeum si je vedomé nedodržania štandardov v časti Povinne zverejňované zmluvy  pri niektorých ďalších zmluvách, ktoré sú zverejnené v nesprávnom formáte. Mesto tieto zmluvy zverejnilo v jedinom dostupnom formáte, keďže druhá zmluvná strana elektronickú verziu zmluvy v čitateľnej forme neposkytla.

   Mesto a Múzeum si je vedomé nedodržania štandardov v niektorých častiach stránky, kde zverejňuje dokumenty, doručené výlučne klasickou poštou (Verejné vyhlášky).
Ide o dokumenty, ktoré mesto netvorí ani nepripomienkuje a nemá k dispozícii zdroj príslušných textov v elektronickej forme, preto zverejňuje informáciu v jedinej dostupnej forme ako naskenované texty.

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendárÚvodná stránka